הרצאות וסדנאות

שחר שניו, מייסדת ומנכ”לית חברת ‘שחר להגשמה’ משתפת את הקהל הרחב בניסיון, בידע, בלקחים ובתובנות העסקיות והאישיות במגוון הרצאות מעשירות ומרתקות בשורת נושאים שחשובים לכולנו:

 1. חיפוש עבודה בעידן החדש – למה חיפוש עבודה בעידן החדש שונה מחיפוש עבודה לפני חמש שנים? איך הכי נכון להתאים את עצמנו? מה הכלים החדשים העומדים לרשות מחפשי העבודה החדשים, מה האתגרים העומדים בפניהם ואיך מסנכרנים את כל המידע הזה למציאת העבודה ?
 2. נשים יזמיות – הרצאה על יזמות עסקית לנשים ועל יזמות כהזדמנות וכדרך חיים. בהרצאה נדבר על מה המשמעות של להיות אישה יזמית ובעלת עסק ונענה על מגוון שאלות חשובות:
  • איך עושים את המעבר משכירה לעצמאית?
  • איך לתרגם את הניסיון, הידע והכישורים שלי לעסק משגשג ומצליח?
  • מה הצעדים ההכרחיים בדרך לפתיחת העסק שלי?
  • ושאלה שמעסיקה רבות מאיתנו – איך אנחנו משלבות הורות ויזמות עסקית?

בין השאר ניגע גם בכל הבירוקרטיה הכרוכה בפתיחת עסק, מה ההבדל בין עוסק פטור לעוסק מורשה ובכלל איך אנחנו מתנהלות בתפעול העסק, דברים עיקריים חשובים שחייב / רצוי שיהיו בכל עסק.

 1. תלושי שכראיך קוראים את זה? בהרצאה נדבר על מה המשמעות של תלוש שכר, איך נוודא שהזכויות שלנו כעובדים/ות שכירים/ות באות לידי ביטוי בתלוש השכר? נלמד איך לקרוא את תלוש השכר וסקור את כל המרכיבים שלו, ממה הוא מורכב ולמה חשוב לשים לב.
 2. ליווי מפוטרים: השלב הבא בהתפתחות יחסי עובד – מעביר ומחזור חיי העובד – למה זה חשוב לעסק שלי? מה זה ליווי מפוטרים, מה היתרונות בהטמעת מדיניות ליווי מפוטרים בעסקים קטנים ובארגונים גדולים, איך זה תורם לעסק שלי ומה המשמעות החברתית שלו?
 3. גיוס עובדים לעסקים קטנים ובינוניים – איך מנהלים תהליך גיוס עובדים/ות מוצלח ויעיל גם בעסקים קטנים ובינוניים? מה הכלים העומדים לרשותי כבעל/ת עסק קטן או בינוני בדרך לגיוס העובד/ת המתאים/ה ביותר לתפקיד ולעסק ? בהרצאה נסקור את האתגרים המרכזיים העומדים בפני עסקים קטנים ובינוניים בתהליך גיוס עובדים ונלמד כיצד לצלוח אותם.
 4. מה זה שימור עובדים ולמה זה חשוב גם בעסקים קטנים ובינוניים – זה נכון, העסק שלך הוא לא מיקרוסופט ולא חברת חשמל ונראה שאין לך את המשאבים למסיבות וטיולים. בהרצאה נסביר למה שימור עובדים חשוב לעסקים קטנים ובינוניים אפילו יותר מאשר לחברות הגדולות ונלמד דרכים לעשות את זה נכון, יעיל וכלכלי – איך ליצור חווית עובד מרגע הקליטה ועד העזיבה.

לפרטים נוספים והזמנת הרצאה התקשרו: 054-4303390 או מלאו את הטופס:

דילוג לתוכן